ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.cncekipman.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş.
b) www.cncekipman.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş.’nin sahibi bulunduğu web sitesi www.cncekipman.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.cncekipman.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş’nin bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş’ne karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş’nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.